מאמרים

קבוצת טריניטי משלבת מומחים בתחומי החקיקה, השכר והמס, יחד עם תוכנה המאפשרת ניתוח ממוחשב עבור 100% מתלושי השכר, ברמת הסעיף. מומחי טריניטי משלבים ידע וניסיון רב שנים בתחום הכספים - בדגש על מיסוי, מערכות מידע ופיתוח טכנולוגי. ניסיונה של קבוצת טריניטי כולל פרויקטים רבים ומורכבים בתחומי הבקרה הממוחשבת לחברות ומוסדות ממשלתיים.

 


 

 

בקרה ותפעול ביטוחים

החל מחודש ינואר 2017 על כל מעסיק להתקשר עם חברה לשרותי תפעול ביטוחים פנסיוניים לגבי שידור קובץ אחיד על פי תקנות הממונה על הביטוח והיזון חוזר.

פנדינג הינה חברת הבת של קבוצת טריניטי. קבוצת טריניטי מוכרת למעסיקים הגדולים במשק בזכות מומחיותה להשבת כספים מהרשויות. לאחר ניסיון ומוניטין רב שנים בקטגוריית המעסיקים הגדולים, החליטה קבוצת טריניטי לפנות למעסיקים בתחום הבקרה ותפעול הביטוחים.
אתר טריניטי www.tcs.co.il

 

בקרה ותפעול ביטוחים

מעסיק המעביר כספים לחברות הביטוח (היצרנים) נתקל בקשיים שונים. בקרה ותפעול ביטוחים משמעותם בקרה מקיפה בהפרשות הפנסיוניות מצד המעסיק אל היצרנים. כלומר, בחינת נכונות נתוני ההפרשות מול נתוני שכר העובד, בדיקה ועדכון המעסיק כי הכסף אכן הועבר לתיק האישי של העובד אצל היצרנים, והשבת כספים אשר נגבו מן המעסיק בטעות.

 

החקיקה

החל מחודש ינואר 2017 על כל מעסיק להתקשר עם חברה לשרותי תפעול ביטוחים פנסיוניים לגבי:

  • שידור קובץ אחיד על פי תקנות המפקחת על הביטוח.
  • היזון חוזר - העברת מידע לגבי הפקדת הכספים.
  • טיפול במשוב, לבקרה בין הגוף המוסדי ובין המעביד לגבי הפקדת הכספים.

 

היזון חוזר - התקנות מחייבות את כל הגופים המוסדיים למתן היזון חוזר ביחס לכל דיווח המועבר על ידי מעסיק ובו התייחסות לאופן קליטת הכספים במערכות המידע של הגופים. היזון חוזר כאמור מאפשר למעסיק לערוך בקרה על אופן הטיפול של הגוף המוסדי בכספים שהפקיד בעבור החיסכון הפנסיוני של עובדיו.

 

היתרון של פנדינג

חברת פנדינג משלבת מומחי תפעול פנסיוני לצד תוכנת בקרה ייחודית המאפשרת ניטור מדוקדק ואישי לכל עובדי החברה ברמת הסעיף. התוכנה מאפשרת למעסיק פידבק מיידי אחר כל תשלום המועבר לחברות הביטוח מבחינת קבלתו, תקינותו ושייכו לעובד.
פנדינג מבצעת בקרה אף על חישובי תוכנת השכר.

  • ניטור תיאום בין דיווח המעסיק ונתוני ספקי הביטוח.
  • היזון חוזר חודשי על יתרת ההפקדות לכל עובד.
  • טיפול בכספי פנדינג, בהצלבה לנתוני המעסיק.
  • בקרת חישוב אחוזי ההפרשות לפי חוקת השכר.
  • מעקב בהעברת הכספים לחברות הביטוח.
  • בקרת הסכמי ביטוחים.
 

צור קשר

     

טריניטי בקרות שכר.

כתובת. הכיסופים 801, ירושלים.

 

משרד. 072-2211114

דוא"ל. moked@tcs.co.il

 

      
 

© כל הזכויות שמורות לטריניטי בקרות שכר 2018.